Місто

Американська компанія Oraсle, один з найбільших світових виробників програмного забезпечення, зацікавилась Вінницею і технопарком

25 травня 2019, 12:30

Американська корпорація Oraсle зацікавилась Вінницею. На базі майбутнього інноваційно-технологічного парку планують навчати випускників вишів, обмінюватись досвідом та поширювати власні технології.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив мер Вінниці Сергій Моргунов.

«Сьогодні познайомились з топ-менеджером Oracle America Джоелем Калманом та його колегами з українського представництва корпорації.

ІТ-сфера динамічно розвивається у всьому світі, і Вінниця має значний потенціал. Зокрема, завдяки національному технічному університету, який готує фахівців, вінницькому iHUB та дуже активній IT-спільноті.

Для міста – це важливий економічний сегмент розвитку і можливість створення різноманітних сервісів для мешканців, які роблять їх життя зручнішим та комфортнішим. Ситуаційний центр, АСКДР, онлайн-платформи для бізнесу та громадськості – ті міські проекти, де впроваджуються сучасні технології.

Також Вінниця – у процесі створення першого в Україні муніципального інноваційно-технологічного парку, де молодь зможе реалізувати свої стартапи. Компанія Oracle зацікавилась цим проектом, зокрема, як майданчиком для навчання випускників вишів та поширення досвіду і власних технологій. Джоел Калман навіть має бажання приїхати до Вінниці на відкриття технопарку.

Сподіваюсь, що знайомство Oracle Corporation з Вінницею стане першою сходинкою нашого майбутнього співробітництва. І дякую команді Олексія Вихристюка, директора вінницької компанії-партнера Oracle, за ініціативу в налагодженні контактів», - зазначено в дописі.

Як повідомляла редакція Вiнниця.info, у Вінниці створюють інноваційно-технологічний парк, який являє собою форму інтеграції науки та виробництва. Там зберуть в єдину мережу бізнес і наукові заклади, представників громади і влади, аби реалізовувати стартапи, спільні проекти, наукові дослідження. Розміститься технопарк приміщеннях по вул. 600-річчя, 21, на території заводу «Кристал». Проект технопарку ТУТ.

Вiнниця.info, фото - з сторінки міського голови

Теги: IT технопарк Вінниця Oracle 
Матеріали по темі