Суспільство

Американська організація допоможе у ремонті пошкоджених через ракетний удар будинків Вінниці

15 липня 2022, 19:34

Американська міжнародна організація «Global Empowerment Mission» («GEM») BStrong буде допомагати у ремонті пошкоджених будівель у Вінниці. Йдеться про ті будинки, які постраждали 14 липня внаслідок ракетного удару, а їх більше 50. Організація виділить кошти на 150 вікон.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

Сьогодні Вінницю відвідали представники американської міжнародної організації «Global Empowerment Mission» («GEM») BStrong. Засновник та президент «GEM» Майкл Каппоні та Віцепрезидент з питань українських операцій Андрій Негрич побували на місці, куди вчора влучили ракети та передали продукти та гігієнічні набори людям з постраждалих будинків.

Майкл Каппоні сказав, що «Global Empowerment Mission намагається реагувати на всі події, які відбуваються в Україні.

«Ми намагаємось бути присутніми і бачити на власні очі те, що відбувається і розповідати про це світові. Тому ми прибули сьогодні до Вінниці, поспілкувалися з представниками місцевої влади. Перше, що ми надамо постраждалим людям – продукти харчування та гігієнічні набори. Також ми допоможемо із заміною вікон у будинках, які постраждали», - каже Майкл Каппоні.

Найближчим часом до Вінниці буде направлено вантажівку із гумдопомогою від «GEM». У ній будуть продуктові, гігієнічні набори та постільна білизна для людей, які постраждалих від війни.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ВМР

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ракети Вінниця будинки 
Матеріали по темі