Події

Анатолію Мальцю, якого підозрюють у вбивстві дітей, жінки і мами, продовжили арешт ще на 2 місяці

17 квітня 2019, 17:18

17 квітня Вінницький міський суд продовжив запобіжний захід 30-річному Анатолію Мальцю, якого підозрюють у вбивстві чотирьох людей.

«Під час судового засідання, прокурор клопотання мотивував тим, що злочин у якому підозрюється вінничанин є особливо тяжким, по справі необхідно провести ряд слідчих дій, а також перерахував існуючі ризики, передбачені ст. 177 КПК України – мета і підстави застосування запобіжних заходів.

Підозрюваний та його захисник не заперечували у задоволенні вищезазначеного клопотання.

За результатами повного та всебічного судового розгляду, слідчий суддя ухвалив рішення про задоволення клопотання та продовження строку тримання під вартою 30-річному підозрюваному на 60 днів», - повідомляє прес-служба Вінницького міського суду.

Наразі тривають слідчі дії.

Нагадаємо, що 4 квітня Вінницький міський суд відправив Анатолія Мальця до медичного закладу для проведення стаціонарної комплексної судово-психолого-психіатричної експертизи.

2 січня слідчий суддя Вінницького міського суду Вінницької області задовольнив клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно 30-річного вінничанина, який підозрюється у вчиненні умисного убивства чотирьох людей, а саме його матері, дружини та двох малолітніх дітей (п.1,2 ч.2 ст. 115 Кримінального кодексу України).

27 лютого підозрюваному продовжили арешт ще на 2 місяці.

Вiнниця.info

Теги: вбивство в Академічному вбивство суд  
Матеріали по темі