Афіша Вінниці

Андрій Любка везе у Вінницю нову книгу

27 листопада 2015, 08:57

2 грудня Андрій Любка презентує у Вінниці нову книгу.Всеукраїнський тур на підтримку нового роману письменника і стартував з апочатку листопада. Він відбувається у рамках проекту «Мережа», ініціатором якого є команда Міжнародної літературної корпорації Mеridian czernowitz

Як зазначає куратор «Мережі» Юлія Пелепчук, «у межах проекту ми прагнемо об’єднати громадські організації та менеджерів культури з півночі, півдня, центру, заходу та сходу України для створення літературно-дискусійних платформ. Одним із перших кроків на шляху до реалізації цієї мети були презентації книги Сергія Жадана «Життя Марії» у 33 містах України, а на черзі – Андрій Любка та його «Карбід».

Тур пройде у два етапи. Протягом листопада письменник відвідає північ, південь, центр та схід України (в тому числі побуває у 5 прифронтових містах). У грудні Андрій Любка завітає на захід України (детальна інформація про це – пізніше). Загалом тур охопить близько 30 міст, в кожному з яких відбудеться два заходи: прес-конференція та літературно-дискусійний вечір.

За словами Андрія Любки, під час туру «можна відвідати міста, в яких ніколи не бував, переконатися, наприклад, чи існує насправді Херсон. Якщо ж говорити зовсім серйозно, – додає автор, – то чи не найважливішими будуть презентації у прифронтових містах. Ворог хоче вибити всіх із колії, перетворити життя українців на пекло, і культура - це скромний спосіб цьому ворогу протистояти. Жити звичним, нормальним життям, в якому люди ходять на роботу й у навчальні заклади, молоді мами прогулюються бульварами з дитячими візочками, а в місті час від часу відбуваються концерти чи літературні вечори. Собі на радість і ворогам на зло».

Розклад подій у м. Вінниця:

13:00 - прес-конференція у Вінницькому прес-клубі(вул.Соборна, 68)

19:00- літературно-дискусійний вечір у галереї «Інтер-Шик» (1 поверх), вул.Архітектора Артинова,12-А.

ВИННИЦА.info

Теги: книга презентація 
Матеріали по темі