Місто

Андрій Очеретний: В мікрорайоні "Поділля" буде побудовано школу, дитячий садок та торгово-розважальний центр

18 жовтня 2010, 13:23

2010 року будівельний концерн «Поділля» здав в експлуатацію у житловому районі «Поділля» 3 будинки, загальною площею понад 25 тисяч квадратних метрів. Активними темпами у мікрорайоні концерн будує дитячий садок, школу, торговельно-розважальний центр. Ми зустрілися з заступником генерального директора концерну «Поділля» Андрієм Очеретним, аби поставити йому декілька питань.

 

- Андрію Михайловичу, біля 30 тисяч квадратних метрів, введених цього року у мікрорайоні «Поділля», це багато чи менше ніж зазвичай?

- У до кризовий період, у 2006-2007 роках, ми здавали в експлуатацію 35 тисяч квадратних метрів щороку. Але тоді працювали кредитні програми, які зараз заморозили. Тому і нам довелося трохи зменшувати обсяги будівництва. Але як тільки іпотечні програми почнуть працювати на повну потужність, ми збільшимо обсяги збудованого житла.

- Зараз активно говорять про те, що ЖЕКи - система яка себе вичерпала і майбутнє - за об єднаннями співвласників житла. Чи використовується практика створення ОСББ у будинках, що зводить концерн «Поділля»?

- Дійсно, ми одразу створюємо ОСББ у будинках, які здаємо в експлуатацію. І хочу зазначити, що люди мало обізнані про переваги ОСББ перед ЖЕКами. У мікрорайоні «Поділля» створено 18 таких об єднань. Всі вони уклали угоди на обслуговування з приватним ЖЕком «УЮТ», що працює у мікрорайоні. Лише один будинок вирішив піти самостійним шляхом . В об єднанні люди самі впливають на вартість послуг. Вартість квартирної плати за квадратний метр за умов господарювання ОСББ нижча, ніж при обслуговуванні ЖЕКом. По-друге - ефективність управління. Я живу у будинку, де створено ОСББ. Взимку до нас на дитячий майданчик ставили машини, так ми з коштів об єднання встановили декоративну огорожу. Зробили ремонт перших поверхів у під'їздах, встановили квітники, щоб машини не їхали на газон та тротуар.

- До речі, продовжуючи тему благоустрою. Чи має концерн «Поділля» безпосереднє відношення до облаштування території обласної лікарні імені Ющенка?

- Так, ми встановили огорожу, лавки, частково заасфальтували доріжки, освітлили центральну дорогу парку. Плануємо продовжити роботи з облаштування території парку лікарні - встановити урни, продовжити роботи з освітлення , асфальтувати доріжки та добудувати огорожу парку.

А що, окрім житла, концерн побудує у мікрорайоні «Поділля»?

- В мікрорайоні буде побудовано школу, дитячий садок та торгово-розважальний центр.

Торговельно-розважальний центр будують у 5 та 6 кварталах мікрорайону, його введення в експлуатацію заплановане 2013 та 2015 роках, тобто чергами. Там планується збудувати потужний розважальний сегмент. Буде і ковзанка, і басейн, і багато іншого.

Роботи з будівництва дитячого садочка виконані на 40%. Кошторис цього об'єкту 19,5 мільйонів гривень. Плануємо, що діти зможуть відвідувати дитячий садок вже з першого вересня 2012 року. Там буде 280 місць. Щодо школи то її будуємо на 1200 місць. Її вартість - 65 мільйонів, і плануємо її здати в експлуатацію 2015 року. Проектування школи в даний час завершено, прокладаємо зараз інженерні мережі.

 

Андрій Очеретний


Народився 1 грудня 1977 року в с.Кулига Літинського району у робітничій сім’ї.

Закінчив Вінницький технічний університет. Інженер-будівельник.

Працював начальником будівельної дільниці ТОВ «Імтекс», головним інженером регіонального відділення Державного фонду сприяння молодіжного житлового будівництва, директором ТОВ « Вінницький регіональний молодіжний житловий комплекс».

Сьогодні - заступник генерального директора концерну «Поділля».

Нагороджений грамотами та подяками Кабінету Міністрів України, Вінницької обласної адміністрації, Вінницької міськради.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі