Суспільство

Анфілов перед звільненням з Мінрегіонбуду оприлюднив декларацію про дохід в 2016-у році

18 серпня 2016, 10:01

 На сайті НАЗК в єдиному державному реєстрі декларацій зареєстрована декларація Руслана Анфілова перед звільненням за період з 1 січня по 16 серпня 2016 року.

Руслан Анфілов, який проживає в м. Вінниці оприлюднив доходи, які заробив в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на посаді начальника управління взаємодії з органами державної влади та роботи з підвідомчими організаціями. Так за період з січня по 16 серпня 2016 року заробітна плата державного службовця склала 57709 гривень. Грошових активів, фінансових зобов’язань, в декларації немає. Роботу за сумісництвом в зазначений період декларант не проводив.

З нерухомості, задекларована квартира у Вінниці, площею 56,9 кв.м., яка зареєстрована на дружину та автомобіль Honda CR-V, 2008 року випуску, зареєстрований на дружину.

Нагадаємо, на початку 2016 року розгорівся скандал навколо посадовця Мінрегіонбуду Руслана Анфілова, який раніше був депутатом Вінницької міської ради. Ходили чутки про хабар розміром в 11 млн. гривень та втечу посадовця з України. Пізніше Анфілов у Вінниці зустрівся з журналістом, розповів подробиці та розказав про справжній обшук, але вигадані мільйонні хабарі.

Вінниця.info

Теги: декларація чиновник 
Матеріали по темі