Суспільство

Антимонопольний комітет у Вінниці оштрафував «Еверест» за антирекламу «Волі»

8 грудня 2018, 10:01

 Адміністративна колегія Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України два роки тому оштрафувала «Телерадіокомпанію «Еверест», яка в своїй рекламі закликала «бойкотувати» «ВОЛЮ». Провайдер судився з АМК, але Північно-Західний апеляційний господарський суд не став на їх сторону і відмовив ТОВ «Телерадіокомпанія «Еверест» в задоволенні апеляційної скарги про скасування рішення Господарського суду Вінницької області.

Про це йдеться в повідомленні Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

«Як встановило Відділення за результатами розгляду заяви ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ», ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕВЕРЕСТ» на початку жовтня 2016 року на плакатах біля входу у під’їзди багатоквартирних будинків, а також на зворотній стороні єдиного рахунку за житлово-комунальні послуги за вересень 2016 року, який надсилається всім мешканцям багатоповерхових будинків м. Вінниця, та на призмі борді у м. Вінниці поширило інформацію, в якій використав слоган «НЕ СИДИ В НЕВОЛІ – ПІДКЛЮЧАЙСЯ ДО ЕВЕРЕСТ!».

Сукупність художніх прийомів, які застосовані в поширеній інформації, таких як: використання кольорів, які є домінуючими у складі фірмового найменування та знаків для товарів і послуг ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» та ТОВ «ТРК «ЕВЕРЕСТ», виділення частини слова «ВОЛІ» помаранчевим кольором (усвідомлюючи, що фірмове комерційне позначення «ВОЛЯ» помаранчевого кольору є зареєстрованим знаком для товарів і послуг Заявника, є впізнаваним та таким, що одразу асоціюється із ним), назви «ЕВЕРЕСТ», яка також є зареєстрованим знаком для товарів і послуг Товариства, і також впізнавана та асоціюється із Товариством, застосування рекламного слогану «НЕ СИДИ В НЕВОЛІ – ПІДКЛЮЧАЙСЯ ДО ЕВЕРЕСТ!», яке «пояснює» це зображення, оскільки над кожною його частиною розташований напис зліва – «НЕВОЛІ» із виділеною частиною «ВОЛІ», справа – «ЕВЕРЕСТ» спрямована на формування думки споживачів телекомунікаційних послуг (послуг доступу до телепрограм та доступу до мережі Інтернет). Під час розгляду справи було проведено опитування споживачів», - зазначено в повідомленні.

За порушення Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» до ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕВЕРЕСТ» були застосовані штрафні санкції 68 тис. грн.

Вiнниця.info

Теги: телебачення реклама 
Матеріали по темі