Україна

Антимонопольний комітет України порушив справу за фактом підвищення цін на бензин

5 січня 2011, 13:38

Антимонопольний комітет України порушив справу за фактом стрімкого підвищення цін на бензин марок А-95 та А-92, що відбулося наприкінці 2010 та у перші дні 2011 року, з боку основних операторів ринку пального.

Про це повідомляє АМК України.

Зокрема, розслідування Комітету буде стосуватися діяльності тих учасників ринку нафтопродуктів, які мають значну ринкову частку та не виконали рекомендації Комітету щодо встановлення економічно обґрунтованої вартості пального.

За попередньою інформацією, такі підприємства, як ПП «Окко-Нафтопродукт», ТОВ «Континент Нафто Трейд», ТОВ «Альянс Холдинг», ПІІ «Лукойл-Україна» і ТОВ «ТНК-ВР Коммерс» були лідерами підвищення цін на бензини.

У ході розслідування особливу увагу Комітет приділить формуванню усього ланцюга витрат, які впливають на вартість пального, враховуючи при цьому розмір цін на наявні залишки нафтопродуктів.

Комітет також перевірить вплив очікуваного збільшення акцизного збору на формування вартості пального.

Нагадаємо, 24 грудня 2010 Комітет зобов’язав 18 операторів ринків нафтопродуктів не допускати необґрунтованого підвищення роздрібних цін на бензини та дизельне пальне.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі