Економіка

«Антиковідні» кулі, мобільні планетарії та куполи для кемпінгу вінницького виробника замовляють шейхи, британці і ресторатори зі всього світу

25 березня 2021, 10:13

Прозорі сфери, які розмістили на літньому майданчику одного з вінницьких ресторанів у мікрорайоні Поділля, стали родзинкою закладу харчування. Виготовляють «антиковідні» кулі у Вінниці. Та замовлення на конструкції надходять з усіх куточків світу - Великобританії, Саудівської Аравії, Австралії, США, країн Європейського Союзу…

Компанію «Новітня сенсорна освіта» (Advanced Sensory Education&Entertainment), яка виробляє конструкції для ресторанів, готелів, сферичних кінотеатрів, мобільних планетаріїв заснувала подружня пара з Вінниці - Ігор Мельничук та Вікторія Нікітчук.

«Ми з дружиною Вікторією є співзасновниками компанії «Новітня сенсорна освіта» і вже протягом 7 років займаємось виробництвом геодезичних конструкцій та проекційних систем, які користуються популярністю у всьому світі. Виготовляємо кілька різних видів куполів - надувні, каркасні і безкаркасні», - розповідає Ігор Мельничук.

Надувні куполи - це легкі в установці і використанні конструкції. Як правило, вони активно застосовуються в освітніх або розважальних цілях – у школах, університетах, дитячих садочках, обсерваторіях. У Вінниці такий планетарій вже є у приватній школі Дельфін. До речі, вінницький планетарійтакож був переобладнаний нашою компанією.

Геодезичні каркасні куполи мають сталевий або алюмінієвий каркас і спеціальне ПВХ або тканинне покриття. Це досить популярна конструкція, яка активно використовується в ресторанному, готельному бізнесі, для кемпінгу, для портативних шоурумів і фудкортів, проведення конференцій і весіль. Розміри куполів можуть бути від самих маленьких, діаметром в 3 метри до максимально великих 35-40 метрових конструкцій в діаметрі. Замовляли такий купол і в Саудівську Аравію у 2019 році. Для спільного проекту з Nokia, по запуску 5G мережі. Це був стрім Меки з висоти пташиного польоту на внутрішню поверхню купола, такий собі VR без окулярів.

Безкаркасні куполи, які зараз використовуються як «антиковідні» сфери компанія розробила ще в 2018 році. Це прозора безрамна конструкція Sota(Honey)Dome, яка дозволяє перебувати на вулиці у будь-яку пору року в теплі і затишку. Але найбільш популярною вона стала у 2020 році, коли почалась пандемія коронавірусу і виникла потреба у ізоляції відвідувачів.

«Найперший запит такої конструкції був влітку 2020 року для проведення весілля в одному із заміських комплексів Великобританії. Гостей похилого віку розмістили саме у таких кулях для кращого захисту. Ці кулі викликали неймовірний ажіотаж. Кафе і ресторани почали замовляти їх для своїх закладів по всьому світу.

Вже взимку цього року ми встановили наші прозорі кулі в італійському ресторані Sisi у місті Дніпро та в ресторані Beatriche - Pasta e Vino у Вінниці. Для нас це найбільша гордість і перемога – коли наші розробки оцінили не лише за кордоном, а й в нас, в Україні.

Кулі стали родзинками ресторанів, в них із задоволенням проводять дні народження, романтичні побачення і фотозйомки», - каже Ігор.

Фото проектів можна переглянути на сторінках Facebook або на сайті компанії «Новітня сенсорна освіта»:

https://ua.myplanetarium.com/

https://asedomes.com/

https://www.facebook.com/aseplanetariummobile/

https://www.facebook.com/SotaDome/

Контакти головного офісу:

вул. Данила Галицького, 29/7, м. Вінниця, Україна, 21000

тел: +380 97 350 0101

WhatsApp: +380 63 397 1999

e-mail: sales@myplanetarium.com

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: "антиковідні" кулі куполи мобільні планетарії Новітня сенсорна освіта 
Матеріали по темі