Культура

Антиковідний «Театр біля мікрофона»: на Вінниччині барди записали три онлайн концерти. Фото

7 жовтня 2020, 12:00

7 жовтня о 14 годині в онлайн режимі відбудеться концерт бардівської пісні, виконавцями якого є мешканці Бару, що на Вінниччині. «Три покоління», так він називається, записали на мобільній студії звукозапису.

«Кілька років поспіль ми проводили концерти бардівської пісні у місцевому парку. Та корановірус у цьому році завадив живому спілкуванню музикантів з публікою. Та за підтримки програми «House of Europe» від Європейського Союзу, Барський МХАТ реалізовує проєкт «Театр біля мікрофона». У його рамках було придбано обладнання для мобільної студії звукозапису. На ній вже записано два аудіоконцерти. Серед них бардівської пісні та дитячий «Моя історія», прем'єра якого відбулася у День Незалежності. У роботі, тобто монтажі – третій, де пісні виконують люди з порушенням зору - працівники місцевого підприємства Українського товариства сліпих», - розповідає Вінниця.info Роман Григор’єв, керівник проєкту.

У циклі аудіоконцертів взяли участь 34 виконавців з Бару.

«У репертуарі трьох концертів 22 різножанрові номери. Є і інструментальна музика, і вокал (сольний і ансамблевий). А також художнє читання», - коментує Вінниця.info звукорежисер Олександр Дєдов.

Назва вечору бардівської пісні «Три покоління» була придумана у 2018 році. Тоді до репертуару виконавців входили пісні Володимира Висоцького, Віктора Цоя та Кузьми Скрябіна. Нині до переліку творів увійшли пісні інших українських бардів у поєднанні з авторськими творами місцевих виконавців.

Нагадаємо, у Барі запрацював «Театр Рівності» з незрячими акторами.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина Бар театр біля мікрофона 
Матеріали по темі