Події

Апеляційний суд Вінницької області засудив контрабандиста наркотиків до 5 років ув’язнення

12 листопада 2010, 13:52

Апеляційним судом Вінницької області, обвинуваченого у контрабанді наркотиків засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна та взято під варту із залу суду

Про це повідомляє прес-центр СБ України.

За повідомленням, 4 листопада 2010 року колегія суддів судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Вінницької області винесла вирок стосовно вінничанина, який контрабандним шляхом передавав з Італії до України особливо небезпечні наркотичні засоби – кокаїн та героїн.

Під час заходів з протидії незаконному обігу наркотиків співробітники Служби безпеки викрили протизаконну діяльність 27-річного вінничанина, який перебуваючи на заробітках за кордоном, налагодив канал передачі особливо небезпечних наркотичних засобів в Україну.

Останнього разу він придбав дві пластикові капсули з кокаїном та шість капсул з героїном, заховав у пакет з одягом і переправив додому мікроавтобусом, що здійснював регулярні рейси до України.

Наркотичні засоби були вилучені під час зупинки автобуса на одній зі станцій техобслуговування у Вінниці. Правоохоронці виявили їх у подушці-підставці для годинника, переданого у якості сувеніра.

Кримінальну справу порушено Службою безпеки за ч.2 ст. 305 та ч.2 ст. 309 (контрабанда наркотичних засобів у великих розмірах, незаконне придбання, зберігання, пересилання наркотичних засобів у великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Прокурор, що брав участь у розгляді справи судом першої інстанції, подав апеляційну скаргу у зв'язку із м'якістю вироку - 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком 3 роки.

Після перегляду справи Апеляційним судом Вінницької області, обвинуваченого засуджено до п'яти років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна та взято під варту із залу суду.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі