Політика

Аргентина хоче постачати у Вінницьку область свою сільгосптехніку

21 вересня 2010, 20:23

Аргентина зацікавлена в постачанні у Вінницьку область сільськогосподарської техніки, обладнання для молочного тваринництва, а також устаткування для упаковки та зберігання аграрної продукції.

Про це на брифінгу у Вінниці повідомила Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні Ліла Ролдан Васкес де Муан.

«У нас є можливості співробітництва в галузі рослинництва, тваринництва і переробки сільськогосподарської продукції. Аргентина не тільки виробляє зерно і фрукти, але є потужним виробником сільськогосподарських машин з використанням новітніх технологій», - повідомила аргентинський дипломат, додавши, що Аргентина, як високорозвинена аграрна країна, готова поділитися своїми знаннями в генетиці, селекції та біотехнології.

Окрім співробітництва в галузі сільського господарства, на думку Посла Аргентини, ефективним може бути і партнерство у будівельній галузі. Аргентина експортує будматеріали і спеціальну техніку для проведення будівельних робіт.

Пані Посол також торкнулася можливості розвитку культурно-просвітницького співробітництва. «Двері аргентинських університетів відкриті для іноземних студентів», - запевнила пані Посол, зазначивши, що вища освіта в її країні переважно безкоштовна. А розширенню зв’язків між двома країнами можуть допомогти «нові аргентинці» українського походження, які можуть взяти на себе функцію «народних дипломатів», бути і перекладачами і гідами.

У свою чергу голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига зазначив, що Вінницька область зацікавлена в залученні аргентинських інвестицій та впровадженні передових аргентинських технологій дозволить зробити вінницьке сільське господарство ефективнішим.

«Наші держави подібні у сфері АПК. Тут є багато спільних питань. Сьогодні нам цікаві пропозиції аргентинських колег щодо розвитку інфраструктури наших господарств, будівництва нових тваринницьких комплексів та переробних підприємств», - сказав Джига.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі