Суспільство

Архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон освятив собор на честь Воскресіння Словущого у Володимир-Волинській єпархії

28 липня 2010, 17:28

В день пам’яті святої рівноапостольної княгині Ольги, архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон звершив освячення храму Воскресіння Словущого у м. Ковелі та Божественну літургію.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької єпархії Української Православної церкви Московського Патріархату.

Після літургії та урочистого хресного ходу владика звернувся до присутніх зі словами подяки, вручив церковні нагороди благодійникам та активістам церковної громади.

Владика подарував новозбудованому храму Печерську ікону Божої Матері.

У відповідь, від імені парафіян і кліру, настоятель собору протоієрей Михаїл Чупак подарував владиці Симеону картину із зображенням храму, виготовлену вихованцями старшої групи недільної школи (аплікація зернами злаків).

За старанні труди на славу Святої Церкви з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира прот. Михаїл був удостоєний права носіння митри.

За літургією у новоосвяченому храмі молився губернатор Волинської області Борис Клімчук, який пообіцяв у подальшому всіляко сприяти благоустрою храму і від імені своєї сім’ї вручив церковній общині напрестольний хрест.

Освячення собору Воскресіння Словущого архієпископ Симеон звершив на прохання єпископа Володимир-Волинського і Ковельського Никодима, який цього дня служив заупокійне богослужіння і прощався зі своєю матір’ю.

Цікаво, що саме архієпископ Симеон, тоді ще керуючий Володимир-Волинською єпархією, у 2002 р. освятив хрест і місце під будівництво нової церкви, а у 2003 р. заклав першу цеглину у зведення стін храму, який нині став окрасою міста Ковеля.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі