Суспільство

Арку вінницького кінотеатру «Родина» тепер прикрашає вивіска «Cinema family». Фото

7 жовтня 2019, 11:46

Днями у Вінниці замінили вивіску кінотеатру «Родина». Тепер на арці перед входом у кінотеатр замість «Родина» – англійська назва «Cinema family». Вінничани спочатку подумали, що зміна вивіски означає зміну назви. Про це і написали у Фейсбуці на сторінці кінотеатру «Родина»:

«Не стримуйтесь у відгуках, шановне поглядацтво. Тепер так буде завжди», – йдеться в дописі.

Також адміністрація кінотеатру повідомила, що мальовничі афіші тепер замінять сучасними з підсвіткою. Зранку 7 жовтня мальовані афіші ще знаходяться біля арки, при вході на територію кінотеатру. Однак вони вже не прикріплені до стін, а стоять на землі.

Директорка кінотеатру «Родина» Галина Боднар каже, що зміна вивіски на арці не означає, що змінилася назва кінотеатру.

«Це просто загальна вивіска, хотіли змін – їх отримали. Кінотеатр так і залишиться зі старою назвою «Родина». Мова йшла також про те, що тепер не буде мальованих афіш. Так, перед входом на арці їх не буде, але в приміщенні вони залишаться. Це історія, яка багатьом до душі вінничанам. Навіть коли приїжджають туристи , всі дивуються і фотографуються з намальованими афішами, їм це подобається. Особисто я була проти зміни афіш навіть на арці, але моєї думки ніхто не чує», – розповіла Вінниця.info Галина Пилипівна.

Вінниця.info

Теги: кінотеатр вивіска "Родина" 
Матеріали по темі