Місто

Автобусний лоукостер FlixBus планує виконувати рейси з Вінниці

11 червня 2019, 16:01

11 червня автобусний лоукостер FlixBus анонсував про вихід на український ринок. В планах – створення маршрутів з Вінниці.

Про це повідомляє Центр транспортних стратегій.

Згідно з презентацією компанії, представленої журналістам, в планах на 2019 рік - почати виконання рейсів з Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси, Чернівців, Івано-Франківська, Вінниці, Тернополя.

«Це запланована мережа. Ми хочемо ще порадитися з місцевими перевізниками. Їм видніше куди подорожують їх громадяни», - енеральний директор FlixBus в Польщі і Україні Міхал Леман, зазначивши, що спочатку рейси будуть з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси і Львова.

«Купити квиток можна через мобільний додаток або сайт. Через додаток також можна відстежити, де перебуває автобус і коли він прибуде. Роздруковувати квиток не потрібно, водій просканує QR-код», - розповів Міхал Леман.

На зустрічі був також міністр інфраструктури України.

«Від творців GE, Ryanair, Uber та інші в Україні

Найбільший і найдешевший автобусний перевізник Європи Flixbus в Україні! Ми перша держава поза межами ЄС, після США, де вони розпочали роботу. Квитки від 5 євро вже наявні он-лайн!», - написав посадовець у «Фейсбук».

Раніше ми писали, що авіакомпанія МАУ планує запустити перший автобусний рейс. Вже з середини літа може курсувати автобус сполученням «Вінниця – Бориспіль».

Вiнниця.info

Теги: транспорт Вінниця  
Матеріали по темі