Культура

Автор «Сонячної системи» на проспекті Космонавтів відкрив персональну виставку кольорової графіки. Фото

12 липня 2018, 19:35

 12 липня у Вінниці розпочала роботу персональна виставка робіт Олександра Бокова. Для митця – це перша експозиція власної графіки. Зазвичай свою творчість він втілює в бетоні. Містянам добре знайомі його роботи: це планети на фонтані по проспекту Космонавтів і водограй у Центральному парку, а ще фасади кількох ресторанів.

Чоловік зізнається, що завжди мріяв про власну виставку, але ніяк не наважувався.

«Колись на уроці математики я намалював ручкою портрет Тараса Шевченка. Підійшла вчителька, побачила і показала всім. Однокласники всі мене дуже хвалили. Мені запам’ятався цей момент до сьогодні.

А потім я закінчив художню школу і знання з неї допомагали мені по життю. Бажання малювати не покидало мене ніколи. Накопичувалося і просилося назовні.

В мене були думки про власну виставу, а думки вони ж матеріалізуються. Також завжди підштовхувала дружина, донька, друзі. Казали: «А чому ти не хочеш нікому показати?» - розповів Вiнниця.info митець.

Олександр Боков поєднав традиційну графіку з кольорам. Зізнається, для нього це стало експериментом. Більшість художніх творів відображають настрій, внутрішній світ автора у різні моменти життя.

Виставка відкрита для відвідування в "Інтершику". Будні: 10:00 - 20:00, субота: 11:00 - 19:00, неділя:11:00 - 18:00. Вхід вільний. 

Довідка

Олександр Олександрович Боков народився 1 червня 1975р. у м. Вінниця. Його шлях у мистецтво розпочався зі студії малювання, а початкову освіту отримав у Вінницькій художній школі. Саме той базис, навички та розуміння прекрасного визначили доленосний вектор у житті художника.

О. Боков має вищу технічну та економічну освіти, таке творче злиття допомагає художнику втілювати свої задуми у напрямку реставраційних робіт та створенні нових творчих об’єктів з бетону, повертаючи Вінниці та області елементи класичної архітектури такі як балюстради, колони, ротонди тощо.

Його роботи достатньо відомі вінничанам:

- відреставрований фонтан у ЦПКіВ ім. М . Горького;

- копія водонапірної вежі, яка розташувалась у приміщенні їдальні міської ради;

- планети на оновленому проспекті Космонавтів;

- фасади ресторанів «Арталь», «Шахеризада», «Солоха».

Вiнниця.info

Матеріали по темі