Україна

Азаров пропонує громадянам ще один кошик

29 вересня 2010, 17:23

Кабінет міністрів хоче запровадити "енергетично-соціальну корзину" в рамках програми ефективного використання енергоресурсів.

Про це розповів на засіданні уряду в середу прем'єр Микола Азаров.

"На розгляді в уряду є пропозиція здійснити в Україні масштабний інвестиційний проект підвищення енергетичної ефективності і запровадити енергетично-соціальну корзину", - заявив він.

"Це передбачає зменшення оплати за енергію для тих, хто використовує науково обґрунтовані нормативні обсяги і підвищення плати за понаднормове використання енергії", - пояснив Азаров.

За його словами, подібна практика є природною для країн-сусідів таких як Польща і Білорусь. Він доручив профільним міністерствам опрацювати цей інвестиційний проект.

"Будемо виходити  з очевидної реальності: енергоресурси дешевшати вже ніколи не будуть. Отже Україна має бути готовою до такого розвитку подій", - зазначив він.

При цьому Азаров наголосив на необхідності захисту малозабезпечених верств населення за допомогою субсидування, в той час як всім іншим громадянам, за словами Азарова, необхідно "дати інструмент для енергозбереження в своїх домівках".

 

Українська правда

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі