Україна

Азаров звинуватив губернаторів в неуважності

22 липня 2010, 18:28

Прем'єр Микола Азаров покладає на губернаторів відповідальність за зростання заборгованості по зарплаті.

Про це Азаров сказав на нараді з керівниками областей.

"Заборгованість скорочується. Але не тими темпами, як ми розраховували. Є області де заборгованість не тільки не падає, але й зростає", - сказав Азаров.

"Це значить, що керівник не докладає зусиль для зниження заборгованості", - додав він.

В числі таких областей Азаров назвав Тернопільську, Херсонську, Житомирську, Івано-Франківську, Запорізьку, Вінницьку області.

"Можна зробити поблажку для західних областей, де спостерігались стихійні лиха. Михайлу Папієву, який очолює Чернівецьку область, що постраждала найбільше, стихійні лиха не завадили, а навпаки сприяли зниженню заборгованості", - зазначив Азаров.

"У вас що, склався настрій, що можна спустя рукава ставитися до цієї проблеми?" - звернувся Азаров до присутніх губернаторів.

Він запропонував губернаторам звертатися безпосередньо до нього, якщо вони не здатні самостійно вирішити проблему заборгованостей.

"За останній місяць до мене звернулися лише декілька осіб, щоб вирішити питання заборгованості. Інші вважають, що можуть впоратися самостійно з вирішенням проблеми, або просто не приділяють їй уваги. Так вирішуйте!" - звернувся Азаров до губернаторів.

На початку засідання Азаров також висловив незадоволення тим, що у нього не працює на столі мікрофон.

"Дорогі мої, перевіряти треба, зрозуміло чи ні?" - звернувся Азаров до технічних працівників секретаріату кабміну.

 

Українська правда

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі