Суспільство

Бабиного літа вже не буде - синоптики

6 жовтня 2010, 14:16

Бабиного літа цього року не буде, а зиму обіцяють не дуже холодну і не затяжну. Піврічним прогнозом поділився заступник начальника Українського гідрометцентру Анатолій Прокопенко.

"До 20-22 жовтня теплої погоди не буде, але радує те, що буде мало опадів", - зазначив синоптик. Тобто, пояснив він, буде прохолодно, сонячно, з невеликою кількістю опадів, але на бабине літо це не буде схоже, тому що середньодобова температура на більшій частині України буде в межах 4-8 градусів тепла.

За словами Анатолія Прокомпенка, у цілому жовтень цього року трохи прохолодніший, ніж звичайно, тому опалювальний сезон на всій території України почнеться раніше.

За прогнозом Гідрометцентру, зима цього року буде не дуже суворою і холодною, але будуть окремі періоди значного похолодання. Початок зими прийдеться на кінець листопада.

Анатолій Прокопенко не зміг спрогнозувати, наскільки сніжною буде нинішня зима.

"За нашими розрахунками, у жовтні снігу не буде, традиційно він почнеться, напевно, з другої половини листопада. Перший сніг буде швидко танути, постійний покрив з'явиться в середині грудня. Яка кількість його буде - зараз важко сказати", - додав синоптик.

Як відомо, раніше народні синоптики вже спростували заяви українських метеорологів про відносно теплу зиму. Вони запевняють, що цього року на українців чекає зима з лютими морозами, як і минулого року. А розпочнеться похолодання вже з 18 листопада.

 

"Інтерфакс-Україна"

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі