Суспільство

Бабусі з Вінниччини наліпили вареників для бійців

11 лютого 2015, 13:09

 Підопічні та працівники стаціонарного відділення постійного проживання територіального центру соціального обслуговування Жмеринського району, Вінницької області прийняли участь у проведені акції « Нагодуй солдата » та «Обігрій солдата», яку волонтери та селищна рада організували у смт. Браїлів.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької облдержадміністрації.

 Працівники відділення придбали за власні кошти борошно і разом з підопічними виготовили 32 кг – 1360 штук вареників з картоплею та капустою, які передали бійцям, що лікуються у Вінницькому військовому госпіталі.

 Також небайдужі розпочали в’язати шкарпетки для бійців АТО.

 А у відділенні соціально-побутової адаптації підопічні шиють для воїнів АТО рукавиці і в’яжуть шкарпетки. Ініціатива тут належить соціальному працівнику відділення Н.М.Крупельницькій. Починання по допомозі воїнам АТО у такий спосіб почалося ще до Нового року, а тепер уже можна говорити про налагоджений процес. Результативність його очевидна: вже пошито і зв’язано понад 30 пар рукавиць і 40 пар шкарпеток.

 Незабаром усе це буде відправлено з волонтерами туди, де конче потрібне – у зону АТО, аби наші воїни грілись і відчували підтримку земляків у захисті від агресора спільного дому – Вітчизни.

 

 

 

 

ВИННИЦА.info


Теги: вареники бійці 
Матеріали по темі