Політика

Балаган, крики і «шоу». На сесії Вінницької облради оголосили перерву. Фоторепортаж

18 квітня 2017, 11:43

18 квітня депутати Вінницької облради зібралися на позачергову 18-ту сесію. Після третьої спроби в залі зареєструвалося 50 обранців. Основним питанням порядку денного стало звернення до Президента, Кабміну, НКРЕКП щодо визнання недійсним рішення про запровадження так званої абонплати за газ.

Проект рішення кілька разів ставили на голосування. Одні називали його «застарілим», інші «політичним»… Врешті, питання не набрало потрібної підтримки голосів. 

Прийшли до сесійної зали і представники ВНАУ та Агрономічної сільської ради. Люди, жителі села, вимагають вирішити земельне питання, в якому фігурує екс-регіонал Григорій Калетнік. Натомість студенти і викладачі ВНАУ переконують, що землі завжди були державними для освіти і науки. Вранці вони влаштували мітинг під стінами обласної ради. Громадяни просять депутатів дати їм слово першими,а не залишати на «Різне». Оскільки обранці понад годину не могли вирішитися з «абонплатою», активісти, не стерпівши, почали вигукувати «Дайте слово селянам» та «Ганьба».

Після 11 години обранці таки перейшли до наступного питання порядку денного «Надання дозволу на поділ земельної ділянки під хірургічним відділенням лікарні імені Пирогова». До трибуни вийшла керівник департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмила Грабович. Посадовиці не вдалося завершити свій виступ, адже у залі зчинився багалан.

Депутати не могли заспокоїтися через не проголосоване звернення до НКРЕКП, зчинилися суперечки. Одні «з’ясовували стосунки», інші знімали все на свої мобільні. Перший заступник губернатора Андрій Гижко спробував утихомирити присутніх. Після марного вмовляння голова Вінницької облради Анатолій Олійник оголосив перерву. Після перерви за звернення проголосували, правда з правками.

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: облрада 
Матеріали по темі