Політика

Балотуватись до Верховної Ради України прийняла для себе рішення ще одна вінничанка Ваколюк Людмила

3 липня 2019, 14:38

Вона є зареєстрованим кандидатом в депутати від одномандатного виборчого округу №12 – м.Вінниця та Вінницький район.

Людмила Євгенівна розповіла про її політичну позицію та плани на депутатство.

- Людмило Євгенівно, що змусило Вас зробити такий відповідальний крок?

- До того, як прийняти рішення балотуватись до Верховної Ради України, у мене були роки навчання, досвіду, важкої роботи та пошуку себе. 4 роки тому я зважилась розпочати громадську та політичну діяльність. Зараз я є депутатом Вінницької міської ради 7 скликання, і за жоден з цих днів депутатства мені не соромно. Вдалось зробити чимало завдяки підтримці та співпраці з вінничанами.
Йти до Верховної Ради України - це наступний крок, в якому я маю віру та підтримку моїх рідних і однодумців. Розумію, що маючи ширше коло повноважень, я зможу зробити більше для Вінниці та України в цілому!

- Що відрізняє Вас від інших кандидатів?

- Все що я роблю – роблю якісно та на совість, так мене навчили мої батьки. Ми з моїм чоловіком важко працювали, щоб бути тими, ким ми зараз є.
І я, маючи родину та двох дітей, завжди відчуваю відповідальність перед ними.

Всі, хто мене знає, підтвердять, що я жодного разу не продавала своє рішення для будь-чиїх «замовних» інтересів. Я чітко розумію, що за мої негідні вчинки доведеться відповідати моїм дітям – так вже влаштований цей світ.

Починаючи з 2015 року я являюсь членом "Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина". Весь цей час, я не шукала кращих партій аби тільки бути в правлячій більшості, так як це робили багато з моїх опонентів. Я не ховаюсь під "самовисуванця", я свідомо і відкрито йду на вибори до Верховної ради, заручившись великою довірою та підтримкою від Юлії Володимирівни Тимошенко.

- Які ваші перші кроки, як народного депутата України?

- Перш за все потрібно подолати внутрішніх ворогів України – корупцію, бюрокартію та безвідповідальність чиновників на всіх рівнях. Я планую тісно співпрацювати з громадами мого округу та спільними діями знаходити вирішення існуючих проблем.

На рівні держави – буду ініціювати розвиток соціальних програм, спрощення податкової системи для розвитку малого та середнього бізнесу, вдосконалення медичної та освітньої реформи. Буду всіляко підтримувати розвиток села.

На рівні округу – перш за все сприятиму забезпеченню якісного транспортного обслуговування мешканців, запровадження контролю за станом освітлення вулиць, безперебійного електро- та газопостачання. Буду ініціювати виділення коштів з державного бюджету на будівництво та відновлення доріг в окрузі. Буду проводити регулярні зустрічі з виборцями, щоб виявляти нагальні потреби та допомагати у їх вирішенні.

Звертатиму особливу увагу на покращення інфраструктури міста, збереження культурної та архітектурної спадщини.


- Що побажаєте своїм виборцям?

Перш за все побажаю миру!

Шановні виборці, довіряйте своєму розуму, обирайте лише за власним бажанням та покликом серця. Вірю в працьовитих українців. Переконана, що людям, які ціною власного життя та здоров'я змогли відстояти своє європейське майбутнє, під силу створити вільну та процвітаючу державу, тому прошу Вашої підтримки, шановні виборці 12 округу! Якщо ми хочемо бачити Україну цивілізованою та успішною державою, маємо нарешті обрати до Верховної Ради не «перефарбованих» політиків, а нових, чесних та сильних людей. Впевнена, що в нас все вийде!

Сторінка Людмили Ваколюк у «Фейсбук» - https://www.facebook.com/l.vakoliuk.official/

Теги: вибори агітація ВРУ 
Матеріали по темі