Суспільство

«Банда» з проспекту Космонавтів та Джессі. П’ять собак, які шукають господарів у Вінниці. Фото

2 жовтня 2019, 16:43

У Вінниці працює муніципальний притулок для тварин, в якому сьогодні перебуває близько шести десятків собак. Чотирилапим друзям, яких підібрали з вулиці, потрібна нова сім’я. Хвостаті стерилізовані, вакциновані та оброблені від паразитів. Кожного тижня Вінниця.info розповідатиме про собак, яких можна забрати додому. Сьогодні в рубриці – «жителі» з проспекту Космонавтів та Джессі, яку вигнали з дому.

Джессі. Собаці близько двох років. Знайшли дівчинку в Десні, поблизу Вінниці. Її господарка взяла цуценям, та коли зрозуміла, що хвостата виросте великою, просто вигнала з дому. Собака довго сиділа під парканом, поки її не побачили волонтери. Джесі дуже грайлива, добра і лагідна. Непосидюча. Любить багато бігати, тому ідеально підійде для тих, хто живе у приватному будинку. Добре ладить з дітьми.

Марс. Куцохвостого песика знайшли на проспекті Космонавтів, тому ім’я в нього відповідне. Собака невеликий в розмірах. Справжній мазун. З радістю дозволяє взяти себе на руки. Але працівники притулку кажуть, що може стати гарним охоронцем, бо попри милий вигляд, любить гавкати.


Лорд. Він ще один «житель» проспекту Космонавтів. Справжній вартовий Галактики – граційний, спокійний та виважений. Зовсім молодий пес буде хорошим охоронцем і вірним другом. Лорд любить обійми, тому підійде для сімей з дітками.


Чубакка. Найстаріший з «банди» проспекту Космонавтів. Собака любить, коли його гладять, зовсім не агресивний. Мабуть, для нього більше підійде роль вірного друга, ніж охоронця.

Ґрут. Маленький собака, який підійде навіть для проживання в квартирі. Добрий, неагресивний і лагідний. Трішки сором’язливий.

Муніципальний притулок для тварин знаходиться за адресою: вул. Гонти, 26Е.

Вінниця.info

Теги: тварини собаки муніципальний притулок 
Матеріали по темі