Суспільство

Барській районній лікарні передали спецавтомобіль, який 4 роки «простояв» у гаражі, бо були проблеми з реєстрацією

4 квітня 2020, 16:40

4 квітня Барській районній лікарні передали спеціалізований автомобіль «швидкої». Авто 4 роки «простояло» у гаражі. Медики не могли користуватися «швидкою», бо були проблеми з реєстрацією і визнання автомобіля гуманітарною допомогою.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала народна депутатка Ірина Борзова.

«Маємо гарну новину. Сьогодні з Вінниці до Барської районної лікарні їде спеціалізований автомобіль «швидкої» MERCEDES-BENZ SPRINTER 315 CDI, який працюватиме для надання медичної допомоги жителям Барського району.

4 квітня в сервісному центрі МВС видали реєстраційне посвідчення на спецавтомобіль, який чотири роки тому Благодійна організація «Любов та милосердя – Карітас – Бар» привезла з Польщі для Барської центральної районної лікарні, як гуманітарну допомогу. Але з 2016 року медики не могли користуватись «швидкою», бо була проблема з реєстрацією і визнання авто гуманітарною допомогою. Весь цей час машина стояла в гаражі, а лікарі змушені були добиратись до пацієнтів на своїх авто, пішки або в екстрених випадках старими «УАЗ-ами».

Місяць тому я дізналась про цю проблему. Аби її розв’язати, звернулась до Міністерства соціальної політики, МВС, Державної фіскальної служби, щоб врегулювати «паперові питання» і щоб Барська центральна районна лікарня мала можливість експлуатувати автомобіль швидкої допомоги, який для них привезли як гуманітарну допомогу», – пише нардепка.

Вінниця.info, фото зі сторінки Ірини Борзової

Теги: спецавтомобіль швидка Бар 
Матеріали по темі