Політика

"Батьківщина" визнає перемогу регіоналів на виборах у Вінницькій області

2 листопада 2010, 20:18

Голова Вінницької міської організації партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутат Вінницької обласної ради Людмила Щербаківська визнає, що Партія регіонів виграла вибори у Вінницькій області й очікує, що від цього буде підвищення цін, тарифів та ставить під сумнів свободу слова і демократію.

Про це у повідомленні Л.Щербаківської.

"Мені дуже прикро, що наші громадяни розчаровані, не поставились з усією серйозністю до захисту самих себе, своєї Батьківщини. І тепер у Вінницькій області перемогла партія влади, яка підвищуватиме ціни, тарифи, під сумнів ставиться свобода слова та демократія", - зазначила вона.

На думку Л.Щербаківської, це пов’язано із особливостями законодавства , яким заборонено участь у місцевих виборах блоків, що серйозно вплинула на перебіг голосування.

"Люди були мало поінформовані саме про те, як виглядатимуть бюлетені, інформація була надрукована маленьким шрифтом, на дільницях теж майже не було інформації про кандидатів, тому що, згідно із законодавством, виділено лише 90 гривень на інформбюлетені", - зазначила вона.

Через це, на її думку, багато людей були розчаровані та не прийшли голосувати, а "Вінницька область мала один з найнижчих відсотків по активності виборців".

Л.Щербаківська зазначила, що фракція "Батьківщини" у Вінницькій обласній раді буде надалі відстоювати інтереси громади і допомагати у вирішенні проблем області.

Нагадаємо, що за попередніми неофіційними даними партії "Єдність", на виборах до обласної ради Партія Регіонів отримала 23% голосів за списками та здобула 36 місць за результатами голосування по мажоритарним одномандатним округам. ВО "Батьківщина" – 22%, УП "Єдність" Вінниччини – 14,5% та "Фронт Змін" – 8%.

За мажоритарною системою – 36 місць в облраді буде за Партією Регіонів, 11 – ВО "Батьківщина", 10 – УП "Єдність", 5 – Народна партія, 1 – "Свобода", 1 – "Собор", 1 – Українська Народна Партія, 1 – Соціалістична Партія

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі