Суспільство

Батюшку звільнили з штату поліції у Вінницькій області

2 червня 2020, 17:43

Священник церкви московського патріархату, що знаходиться на території Головного управління Нацполіції у Вінницькій області і був працевлаштований попереднім керівництвом в поліцію інструктором, звільнений з штату поліції.

Про це під час прес-конференції 2 червня повідомив керівник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко.

«Ця подія резонансна і актуальна для Вінниці і області. Хочу запевнити, інформація, що священник знаходиться в штаті поліції Вінницької області, це вже не так. Його немає в штаті. Щодо храму, який в знаходиться в дворі поліції, можу Вас запевнити, що поліція під моїм керівництвом буде поза релігією. Громада, яка ходить на службу в цій церкві має визначатись якого вона патріархату, чи куди ходять, до цього батюшки, чи не до цього… Якщо там є якісь порушення саме з боку поліції, то ми будемо розбиратись. За цим фактом Національна поліція України проводить службове розслідування», - прокоментував Іван Іщенко.

Раніше протоєрей УПЦ Московського Патріархату Гудзенко отримував зарплатню як працівник поліції Вінниччини.

У Вінницькій області минулого року часто були «церковні скандали» в зв’язку з зміною приналежності релігійних громад. Минулого року в жовтні поліція подала до суду через заяву від представників православної церкви московського патріархату, які вважають, що за два храми незаконно зареєстрували за релігійними громадами православної церкви України ПЦУ.

Нагадаємо, 1 червня на посаду начальника Національної поліції Вінницької області призначили Івана Іщенка. Голова поліції з Одеси. 2 червня Іщенко провів першу прес-конференцію на посаді керівника поліції Вінниччини, під час якої розповів про події в Одесі 2 травня 2014 року та свою біографію.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: церква поліція священник Іщенко 
Матеріали по темі