Події

Бджолярів Вінниччини попереджають про небезпечний російський корм

28 травня 2022, 20:21

Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області попереджає вінницьких бджолярів про небезпечні корми для бджіл.

У кормах під назвою «Антивир», які продавалися в Україні, виявили небезпечну речовину – фуразолідон. Продукт експортували з росії.

«До Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області 25 травня 2022 року надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 11 березня 2022 року №2022.1439 стосовно виявлення фуразолідону (AOZ) у кормах для бджіл «Антивир», що експортувались з Росії.

Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучення з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність компетентний орган, що передбачено частиною 3 ст. 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», – йдеться у повідомленні.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Антивир бджоли 
Матеріали по темі