Економіка

Бензин і дизпаливо: що є на вінницьких АЗС і скільки заправляють

2 травня 2022, 11:30

Останні кілька днів вінничани теж зіштовхнулись з дефіцитом пального. Станом на ранок 2 травня у Вінниці дизельне паливо можна заправити на «WOG» і на «ОККО», а бензин А-95 - тільки на «ОККО» і ще на одній АЗС по Юності. Вартість бензину марки А-95 «пульс» на «ОККО» - 37,85 грн за літр, дизельне паливо – 42,60 грн за літр.

З 1 травня 95-й бензин «пульс» та дизель на «ОККО» відпускають по 5 літрів, але якщо є додаток «фішка» - 10 літрів. Ліміт встановлюється на одну заправку. Наступну заправку можна провести протягом доби, але не раніше ніж через 2 години.

Щоб заправити авто доведеться приблизно годину постояти в черзі.

Що стосується бензину А-95 та ДП, як і раніше, заправляють даними видами пального критичну інфраструктуру, ЗСУ, по паливних картках і талонах. На автогаз – обмежень нема.

За останні кілька днів змінились не тільки умови відпуску пального, а й ціни. На одній і тій же заправці 29 квітня бензин марки А-95 «пульс» був по 35,80 грн за літр, 1 травня його вартість – 37,85 грн за літр.

Черга до однієї з АЗС. 2 травня. Вінниця

29 квітня прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомляв, що основна причина дефіциту пального — знищення ворогом частини інфраструктури, в тому числі зупинка Кременчуцького нафтопереробного заводу.

«Сьогодні приймаємо зміни до державного регулювання цін на нафтопродукти, які дозволять протягом 7 днів вирішити питання дефіциту пального на АЗС», — зазначав Денис Шмигаль.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: АЗС заправка бензин дизпаливо 
Матеріали по темі