Місто

Бетонні «грибочки» біля вінницької арки замінять металевими конструкціями? Фото

12 серпня 2018, 08:52

 У Вінниці з початку червня триває реконструкція вхідної групи до Центрального парку. Станом на 12 серпня там проклали кабелі для облаштування освітлення центральної алеї, поґрунтували арку та заливають бетоном опалубку, щоб зробити пандуси з обох боків алеї. Біля шпилю з’явилась нова конструкція «грибочка». Формою він такий же як і бетонні спорудження, але білого кольору і не облущений. Ймовірно старі бетонні парасольки замінять саме металевими конструкціями, одну з яких виготовили, як зразок.

Відомо, що із початком реконструкції вхідної групи, вінничани підписали електронну петицію, в якій просили зберегти автентичний комплекс вінницької арки. У відповіді міської ради було зазначено: «опрацьовується питання можливості внесення змін до проекту реконструкції в частині збереження майданчика із сонцезахисними залізобетонними парасольками».

Пізніше міський голова повідомив, що при реконструкції, архітектурний ансамбль вхідної групи залишиться незмінним, і «грибочки», які спочатку проектом передбачалось демонтувати, там залишать.

Нагадаємо, ТОВ «Олеріт» уклало договір з департаментом капітального будівництва Вінницької міської ради на проведення реконструкції входу до парку за 14,7 мільйонів гривень.

Раніше редакція Вiнниця.info писала про історію створення арки.

Вiнниця.info

Теги: ремонт Вінниця арка 
Матеріали по темі