Суспільство

Без масок і понад 10 людей в транспорті: як у Вінниці дотримуються карантину. Фото

18 березня 2020, 20:43

16 березня у Вінниці мерія прийняла рішення про посилення обмежувальних заходів у зв’язку із запровадженням карантину на території всієї країни. Зокрема в обласному центрі закрили ринки і магазини – окрім продуктових, заклади громадського харчування, спортзали, перукарні та інші заклади.

З 18 березня в громадському транспорті Вінниці мають їздити не більше 10 чоловік. Відповідна вимога передбачена в Постанові Кабінету Міністрів України № 215 від 16 березня 2020 року. «Вінницька транспортна компанія» та маршрутні перевізники зверталася до вінничан з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, не заходити в громадський транспорт, якщо там вже є 10 чоловік, розраховуватись у безготівковий спосіб.

Журналістка Вінниця.info перевірила, чи дотримуються правил «10 пасажирів» у салоні громадського транспорту.

У час пік – 17-18:00 години, на зупинках громадського транспорту від «Урожаю» до Електромережі – переважно людно. На трамвайній зупинці «Медичний університет» станом на 18-ту годину вечора було декілька людей. В трамваях, які під’їжджають до зупинки, в салоні понад 10 людей, більшість у масках.

Поруч, на зупинці «Медичний університет» зупиняється муніципальний автобус. У ньому пасажирів більше, ніж рекомендовано. Людей у масках менше, ніж це було у трамваї. На самій зупинці не так людно, як це буває зазвичай в час пік.

Тролейбусна зупинка «Ринок «Урожай». Зупиняється тролейбус. В салоні дотримуються малолюдно, але не менше 12 людей. Люди без масок.

Найбільше пасажирів спостерігається у маршрутних таксі.

Трамвайна зупинка «Академіка Заболотного». У трамваї також малолюдно, більшість – в масках. На зупинці лише дві людини.

Нагадаємо, «Вінницька транспортна компанія» випустить на маршрути додаткові одиниці громадського транспорту. В місті сподіваються, що це допоможе запобігти великому скупченню людей у салонах. Зараз мова йде про трамваї, тролейбуси і муніципальні автобуси. Опрацьовують також питання курсування маршруток.


Читайте також: Як працює «Урожай», супермаркети і аптеки Вінниці в умовах «жорсткого» карантину.

Порожні вокзали і поліцейський контроль перевезень: Вінниця на карантині.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: карантин транспорт 
Матеріали по темі