Політика

Безсмертний у Вінниці назвав дві складові війни в Україні та шлях до її швидкого припинення

10 серпня 2018, 15:45

 Питання припинення військових дій на території України варто ділити на дві теми: конфлікт та бойові дії. Бойові дії можна зупинити відразу – припинивши обстріли. Для вирішення конфлікту, необхідно вести діалог з населенням Донбасу.

Про це повідомив майбутній кандидат в Президенти Роман Безсмертний під час брифінгу у Вінниці 10 серпня.

«Потрібно розділити дві речі. Це війна, як конфлікт і війна, як бойові дії. Бойові дії завершити можна досить швидко – припинити обстріли. Ця тема має бути розв’язана в діалозі Києва і Москви. Вона вже не зможе бути розв’язана, ні в рамках ОСБЄ, ні в рамках Мінської групи, ні в рамках Нормандського формату.

Що стосується конфлікту як такого, це справа не коротка. Сьогодні ми розділені десятками тисяч смертей Цей процес (розв’язання конфлікту – ред.) буде довготривалим. Але краще йти цією дорогою, без гарячої фази, ніж продовжувати обстріли. Починати ці роботи треба з налагодження контакту із населенням, яке є на тій території. Це моя однозначна позиція. Ніяке чуже втручання не спонукатиме одну частину українців до діалогу з другими, до взаєморозуміння», - сказав Р. Безсмертний.

Політик зазначає, що питанням вирішення конфлікту на Донбасі повинна займатись в першу чергу сама Україна, а не сподіватись на міжнародні інституції.

«Дипломатичні контакти, міжнародні стосунки і привернення уваги світу до військового конфлікту в Україні це допоміжні інструменти в праві. Більше нас в мирі на Донбасі ніхто не зацікавлений. Європа і Світ розуміють, що Донбас може стати вогнищем поширення війни по світу, але може стати і місцем, де буде згорнута війна, як Придністров’я, Кавказ, Балкани і так далі. З моєї точки зору, це одна зона конфлікту, яка управляється з одного центру (РФ – ред.)», - сказав Роман Петрович.

Вiнниця.info

Теги: Вінниця кандидат Президент Безсмертний 
Матеріали по темі