Культура

Бібліотека просто неба у Вінниці. В район П’ятничани приїхав бібліобус

1 липня 2022, 15:34

У Вінниці в районі П’ятничани сьогодні відкрили бібліотеку просто неба.

Як розповіла кореспонденту Вінниця.info заступник по роботі з дітьми Вінницької міської бібліотечної системи Ірина Єліна, ідея відкритої бібліотечної зали виникла у зв’язку з тим, що в районі власна бібліотека не працює, а попит на книги є.

«Цей захід у нас проводиться для популяризації української книги, сприяння культурному розвитку громади та корисного дозвілля мешканців саме цього мікрорайону. Раніше тут працювала наша філія, та зараз вона закрита. Власне тому і виник такий проєкт», - пояснила Ірина Єліна.

Перша зустріч відбулась нещодавно, 11 червня.

«Ця зустріч з містянами у такому форматі проводиться вже вдруге. Втім в майбутньому можливо, що бібліобус буде приїжджати і в інші райони міста», - розповіла Ірина Єліна.

Допомагає привозити книги та все необхідне на місце спеціальний бібліобус.

Вікова категорія відвідувачів відкритої бібліотеки не обмежена. Книгу до душі тут знайдуть як наймолодші, так і старші вінничани.

«Люди приходять, записуються в формулярах, беруть літературу і розміщуються у лаунж-зоні, читають та відпочивають у нашій імпровізованій читальній залі. Запис безкоштовний, всі охочі можуть прийти і обрати собі книгу до смаку», - розповідають бібліотекарки, що ведуть прийом читачів.

Проходять в бібліотечній залі й майстер-класи для дітей. Крім того, тут можна пограти в настільні ігри, а в окремій лаунж-зоні – відпочити.

Організатори заходу розповідають, вінничани люблять читати, та найбільш активні відвідувачі - це діти.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: бібліотека Вінниця дозвілля 
Матеріали по темі