Місто

Більше 13 мільйонів для Київського мосту: що ремонтуватимуть та коли почнуть роботи

28 квітня 2020, 12:58

13 лютого департамент капітального будівництва Вінницької міськради оголосив тендер на завершення робіт щодо реконструкції Київського мосту, оскільки попередня компанія, яка займалася його ремонтом, не виконала своїх зобов’язань, і через суд договір з нею розірвали. Найближчим часом в місті мають оголосити переможця тендеру і визначити остаточну ціну завершальних робіт. Наразі сума становить близько 13,7 мільйонів гривень.

Про це повідомив під час свого брифінгу 28 квітня міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

«Слід нагадати, що ще в 2016-ому році був проведений тендер і укладено відповідну угоду з переможцем тендеру, а саме ‒ київською компанією ТОВ «МСУ-2» на реконструкцію Київського мосту. Ви пам’ятаєте, в якому він стані був. І, фактично, ще рік чи два, і він міг би бути взагалі в достатньо серйозному аварійному стані.

На жаль, під час проведення всіх цих робіт, згідно цих угод, підрядник не виконав всі свої зобов’язання. В першу чергу, це стосувалося облаштування тротуарів і захисту бетонних конструкцій під самим мостом. Департамент капітального будівництва подав відповідну заяву до суду, де відповідним рішенням суду було розірвано цю угоду з компанією «МСУ-2», і оголошено новий тендер на завершення робіт. Знову ж таки, акцентую увагу, що мова йде про облаштування спеціального покриття тротуару, чого не зробила київська компанія, і потрібно захистити залізобетонні конструкції під мостом, облаштувати сходи, зовнішнє освітлення і перила. Найближчими днями вже буде оголошений переможець тендеру, і тоді ми остаточно зможемо констатувати, яка ж остаточна вартість цих робіт і в який період часу ці роботи будуть зроблені», ‒ розповів мер.

Нагадаємо, Київський міст почали ремонтувати у березні 2017-го. Першочергово вартість робіт оцінили у 56 мільйоні гривень, однак за кілька років сума витрат збільшилася майже до 100 тисяч гривень. Відкриття мосту призначили до Дня Незалежності у 2018-му.

Вінниця.info

Теги: міст ремонт тендер 
Матеріали по темі