Події

Більше 5,5 мільйонів гривень застави. Суд обрав запобіжний захід ще одному підозрюваному в справі земельних махінацій у Гнівані

19 лютого 2020, 14:44

19 лютого апеляційний суд обрав запобіжний захід третьому підозрюваному у пособництві, який фігурує у резонансній справі про корупційні махінації з землею на території Гнівані. Це – тримання під вартою із правом внести більше 5,5 мільйонів гривень застави.

Про це повідомляє прес-служба Вінницького апеляційного суду.

Водночас суд скасував ухвалу слідчого судді Вінницького міського суду, якою чоловіку обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом унесення більше 630 тисяч гривень застави. При цьому колегія не задовольнила апеляційну скаргу адвоката. У ній він просив застосувати щодо підозрюваного нічний домашній арешт. Вказував на погане здоров’я громадянина: інвалідність 1 групи і низку хвороб. Більше десяти мільйонів гривень застави, на якій наполягали прокурор і слідчий, вважав непідйомною сумою. Тим паче, що нині майно підозрюваного – арештоване.

За словами ж сторони обвинувачення, підозрюваний – співвласник семи підприємств та володіє вісьмома об’єктами нерухомості. На його думку, 630 тисяч гривень застави не забезпечать належну процесуальну поведінку підозрюваного.

Зрештою, суд частково задовольнив апеляційну скаргу прокурора та клопотання слідчого.

Додамо, що за даними слідства, підозрюваний сприяв депутату Гніванської міської ради в одержанні 100 тисяч доларів неправомірної вигоди. Нібито ця сума мала гарантувати, що депутати приймуть рішення надати в оренду підприємцю приблизно 10 гектарів землі, а згодом відповідні документи підпише і міський голова.

Нагадаємо, що в Гнівані викрили земельну махінацію за 100 тисяч доларів. У справі фігурує мер, депутат і кримінальні авторитети.

Одному з підозрюваних суд призначив 5 мільйонів гривень застави.

Вiнниця.info, фото - суду

Теги: суд вирок злочин  
Матеріали по темі