Суспільство

Більше 5 кілограмів щастя: у вінницькому пологовому будинку народився богатир. Відео

26 лютого 2020, 15:57

5 кілограмів і 70 грам щастя. Йому всього кілька днів від народження, а на вигляд – усі три місяці. У вінницькому пологовому будинку №2 Олена Гаманюк народила богатиря. Грицько – третя дитина в сім’ї. За вагою він на декілька кілограмів перегнав своїх братика та сестричку, - йдеться в сюжеті телеканалу ВІТА.

«Два місяці тому, коли я робила чергове УЗД і мені сказали вагу, то захвилювалася. Тому, що з такою вагою не так легко народжувати», - розповідає матуся.

За велику вагу лікарі охрестили хлопчика Гераклом. Те, що народиться крупним, підозрювали, але батьки не очікували, що на стільки. Сину-богатирю довелося купувати більші за розміром памперси та одяг.

«Штанці були маловаті, шапочка і кофтинка теж не налазила», - говорить пані Олена.

Хлопчик вже показує характер та має неабиякий апетит.

Сусідка по палаті Грицька – Віка. Малечу теж зарахували до когорти велетнів. Має 4 кілограми 400 грам. Їй також купували новий гардероб, бо той, що придбали батьки до пологів, не підійшов.

Дітей, які народилися з вагою понад 4-5 кілограмів, медики називають гігантськими. Вони з’являються на світ все частіше. Лікарі намагаються розгадати секрети дітей-богатирів. Ідеальною вважається вага до 3,5 кілограмів.


Вінниця.info

Теги: діти допомога на дітей Вінниця новини Вінниці  
Матеріали по темі