Місто

Більше ніж 400 юних вінничан отримають стипендію міської ради

9 грудня 2021, 14:42

У Вінниці талановита молодь напередодні новорічно-різдвяних свят отримає стипендії міської ради. За підсумками першого семестру 2021-2022 років стипендіатами стали 425 юних вінничан.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Грошову винагороду отримають 337 учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, 37 учнів дитячих мистецьких шкіл та клубних установ, 16 вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл та 35 студентів закладів вищої освіти.

Стипендії призначають юним вінничанам, які мають досягнення на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях, олімпіадах та в Малій академії наук. Мова йде про успіхи в мистецтві, спорті та навчанні.

«Вінницька молодь показує гарні результати на олімпіадах, ЗНО, різноманітних конкурсах, фестивалях, інтелектуальних турнірах. І ми цим пишаємось. Стипендії Вінницької міської ради призначаються для заохочення обдарованих дітей нашої громади», - зазначила директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Через пандемію коронавірусу зустрічі міського голови зі стипендіатами не буде. Діти отримують грошову винагороду в освітніх закладах.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: стипендія за досягнення Вінниця 
Матеріали по темі