Місто

Більше ніж 700 будинків у Вінниці підключили до тепла

21 жовтня 2020, 10:39

19 жовтня у Вінниці багатоповерхівки почали підключати до централізованого теплопостачання. За перших два дні тепло подали у більше, ніж 700 будинків. Загалом тепло подають у 1223 будинки. Запуск теплоносія ще триває.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Згідно з діючими нормативами, період запуску тепла із налагодженням температурного режиму не повинен перевищувати двох тижнів. У Вінниці вже кілька років поспіль процес включення опалення налагоджується протягом 10 днів. І за прогнозами тепловиків цей рік не буде виключенням.

«Подача теплоносія на будинки відбувається поступово. Варто зазначити, що під час запуску опалення йде велике навантаження на мережі, тому можуть виникати пориви. Наразі таких ситуацій немає, але ми закликаємо вінничан у випадку, якщо ви помітили аварію на тепломережі, просимо негайно повідомляти в диспетчерську нашого підприємства, яка працює цілодобово, за тел.: 43-34-95 або на Цілодобову варту за номером 15-60», - зазначила начальниця відділу роботи зі ЗМІ та громадськістю КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» Сніжана Корчака.

Нагадаємо, у закладах соціальної сфери опалення включається з минулого тижня згідно з заявками адміністрацій. КП «Вінницяміськтеплоенерго» почало включати опалення в заклади соціальної сфери відповідно до заявок, які надходять від керівників закладів. Наразі тепло подали до 88 закладів соціальної сфери, це роблять відповідно до заявок керівників.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: опалення тепло багатоповерхівка 
Матеріали по темі