Суспільство

Більше сотні солдатів військової частини 3008 Нацгвардії склали присягу. Фото

27 липня 2020, 12:31

25 липня солдати військової частини 3008 Національної гвардії присягнули на вірність народові України. Цього року присяга проходила у стройовому плацу і транслювалася в режимі онлайн.

Про це йдеться на сторінці військової частини.

«Понад 100 новобранців військової частини 3008 Національної гвардії України склали Військову присягу та зобов'язались вірно служити українському народу. У зв'язку з продовженням карантинних заходів урочисті заходи проходили на стройовому плацу військової частини у закритому режимі без батьків та близьких», – йдеться в повідомленні.


Того ж дня присягу також склали новобранці військової частини 3028 у Калинівці. Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов привітав новобранців та побажав їм легкої служби.

«40 солдат військової частини 3028 Національної гвардії присягнули народові України. Присяга – один раз на все життя. Правда, карантин вніс свої обмеження в урочистості: без рідних. Уперше командування частини організувало онлайн трансляцію ритуалу. Бажаю усім миру! А калинівським нацгвардійцям – легкої служби!», – зазначив голова ОДА.Трансляція складання присяги в/ч 3008


Трансляція складання присяги в/ч 3028

Вінниця.info, фото - в/ч 3008, відео - з фейсбук-сторінок нацгвардійців

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: присяга нацгвардійці 
Матеріали по темі