Суспільство

Біль, сум і сльози. Десятки тисяч людей у Вінниці віддали шану дев’яти офіцерам спецпідрозділу поліції, які загинули захищаючи Україну

29 травня 2022, 13:33

Біль, сум і сльози… У Вінниці всією громадою провели в останню путь дев’ятьох бійців спецпідрозділу «КОРД». Елітний спецпідрозділ виконував бойове завдання на Півдні України у складі полку Сафарі. 29 травня десятки тисяч людей, керівництво поліції, керівники області і міста прийшли попрощатись з Героями і провели спільну молитву. Вони віддали свої життя за життя українців, за нашу країну. У всіх залишились діти…

Зайцев Михайло Олександрович, полковник. 1982 року народження.

Подзігун Ігор Олександрович, підполковник. 1981 року народження.

Антощук Віталій Геннадійович, капітан. 1989 року народження.

Клименко Дмитро Сергійович, майор. 1984 року народження.

Щербань Богдан Олексійович, майор. 1985 року народження

Булега Богдан Миколайович, капітан. 1987 року народження.

Олійник Віталій Вікторович, капітан. 1984 року народження.

Бондарчук Ігор Анатолійович, старший лейтенант. 1989 року народження.

Турляк Артур Володимирович, старший лейтенант. 1993 року народження.

«Для нас вони Герої назавжди. Ми живемо в страшні часи війни і кожного дня, боронячи нашу державу від російських загарбників гинуть найкращі наші люди. З перших днів війни наші хлопці пішли захищати територіальну цілісність країни і боротись за свободу. Я знав кожного особисто. Співчуваю батькам, які виховали достойних синів, дружинам, дітям, рідним, близьким, друзям, знайомим. Ми завжди будемо їх пам’ятати. Вічна пам'ять вам, хлопці. Ніколи не забудемо», - сказав начальник поліції області Іван Іщенко.

«Жодні слова і нагороди не замінять людей. Лють, біль, сльози.. Це все тут, на цій площі. Молоді чоловіки, сини, батьки. Корпус оперативно-раптової дії це елітний спецпідрозділ, який працював на межі можливого. Дев’ять бійців КОРДу назавжди залишаться в історії цієї війни. Вони будуть в історії, поки пам’ятати будем їх ми. Щирі співчуття батькам, родинам, знайомим, побратимам. Вічна пам'ять», - сказав начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

«Сьогодні в сльозах Вінниччина і вся країна. Гинуть найкращі дочки і сини. І наші хлопці загинули за найвищі цінності. За життя мирне, за життя вільне і за незалежність нашої країни. Розуміючи всю небезпеку, без вагань, вони пішли захищати Україну і загинули героями. Щирі співчуття і велика подяка за патріотів. Просимо для наших Героїв царства небесного в Божій опіці», - сказав голова обласної ради Вячеслав Соколовий.

«Шановні вінничани, шановні рідні і близькі, я когось з них знав… Ця сволота путін, ця ненависна варварська орда прийшла на нашу землю щоб нас знищити. І вони нас захищали. Разом зі своїми побратимами, які також з ними загинули. Вони все робили для того, щоб вороги не просунулись сюди ближче, до нашого дому. Це не прощається. За це треба віддавати і треба пам’ятати про них. Вічна пам'ять Героям, які поклали свої голови за нашу країну, за наші домівки. За наші родини. Одну з вулиць Вінниці ми перейменували на честь Героїв поліції щоб була вічна пам'ять про них. Прийміть щирі співчуття, рідні й близькі. Нехай пам'ять завжди буде у віках, про всі імена», - сказав міський голова Сергій Моргунов.

«Ми втратили своїх братів. Дев’ять надійних друзів, дев’ять хоробрих воїнів. Спогади про них розривають серце. Моменти, які ми з ними пережили, в нашій пам’яті. Вони були вірні своєму народу. Своїй присязі. Обіцяю, ми не забудемо. Помстимось всім. Слава Героям. Слава спецназу. Вічна пам'ять», - сказав представник корпусу оперативно-раптової дії поліції Валерій Бондар.

Співчуття рідним…

Вічна пам'ять Героям!
Бійці загинули через ракетний обстріл росіянами. У Вінниці прийняли рішення про перейменування трьох вулиць у пам’ять про захисників України цієї війни.

Вулицю Блока перейменовано на вулицю Героїв поліції

Вулицю Тимірязєва - на вулицю Захисників Неба

Вулицю Некрасова - на вулицю Героїв Нацгвардії.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: прощання із захисниками поліція Вінниця 
Матеріали по темі