Місто

Більше половини ліфтів у вінницьких будинках відпрацювали терміни користування

8 липня 2016, 11:08

 Більшість ліфтів, якими користуються вінничани, відпрацювали допустимий термін експлуатації 25 років. Про це повідомили під час засідання колегії Держпраці, де були присутні представники ОСББ.

«В житловому фонді м.Вінниці експлуатується 1547 ліфтів. З них - 863 ліфти відпрацювали  нормативний термін експлуатації, що становить 25 років, з них лише 546 ліфтам проведено експертне обстеження спеціалізованою організацією (55 у 2015 році, 68 у 2016 році)», - йдеться у повідомленні Держпраці

Під час зустрічі зазначили, що для 249 ліфтів, якими вінничани користуються більше ніж 25 років, обстеження експертів не проводили.

У звіті зазначають, що представники організацій, які обслуговують ліфти відповіли на запитання представників ОСББ Вінниці. Під час колегії були присутні керівники департаменту житлового господарства Вінницької міської ради, відділу капітального ремонту та розвитку житлового господарства Вінницької міської ради, ВМКП «Вінницяміськліфт»,  ТОВ «Рембудмонтаж ВВС», «Вінницяліфт» та голови ОСББ. 

Вінниця.інфо

Теги: ОСББ будинки ліфт колегія 
Матеріали по темі