Місто

Більше тисячі вінничан пам’ятною ходою вшанували загиблих Героїв Небесної Сотні. Фото. Відео

20 лютого 2017, 17:45

 20 лютого у Вінниці відбулася хода з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні. Більше тисячі вінничан, переважно студентів вінницьких навчальних закладів, з національними прапорами пройшли від пам’ятника М. Коцюбинського до майдану «Небесної сотні».

Студенти тримали в руках портрети Героїв Небесної Сотні з Вінниччини, які загинули на Майдані: Валерія Брезденюка, Леоніда Полянського, Олександра Капіноса, Максима Шимка, Романа Оліха та Юрія Нечипоренко.

На площі майдані «Небесної сотні» запалили смолоскипи та хвилиною мовчання вшановали пам'ять загиблих Героїв.

«Наші хлопці, це такі люди, які перебуваючи на майдані, бачивши усі жахи, були в самому пеклі. Але не дивлячись ні на що, не залишили Майдан. Мій Льоня був на Майдані з самого початку. Коли була побита молодь, він був побитий. На голові йому наклали 14 швів. Коли загоїлися його рани, він знову був на Майдані. Він працював у Києві, а коли почався Майдан, Льоня перестав приїжджати додому, він не зізнавався, що він там. На наші прохання повернутися, він сказав, що «хто ж як не ми». 20 лютого його було вбито», - каже мама Леоніда Полянського.

Нагадаємо, сьогодні у Вінниці поклали квіти до меморіалів загиблих Героїв.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: хода 
Матеріали по темі