Місто

Біля аварійного спорткомплексу на Янгеля ставлять паркан. Фото

16 жовтня 2018, 13:44

Біля спортивного комплексу на вулиці Академіка Янгеля зводять паркан. Роботи тривають близько місяця. Залили підмурок, на частині конструкції прикріпили металеві листи зеленого кольору.

«Поки що роботи у самій будівлі спортивного комплексу не ведуться, ми робимо територію. Встановлюємо огорожу», – розповідає будівельник.

Приміщення спортивного комплексу понад 10 років перебуває в аварійному стані. Спочатку його планували відремонтувати поляки, з якими підписали Меморандум, але ремонт так і не розпочався. В червні міська рада виділила 4 мільйони гривень на оновлення даху.

Довідка.

Приміщення збудоване у 1972 році. Його загальна площа складає 3,4 тис.м2, земельна ділянка – орієнтовано 5,4 тис. м2. На сьогоднішній день комплекс не використовується за призначеннями в повному обсязі. Басейн на шість доріжок не працює ще з 2006 року, бо знаходиться в аварійному стані. Під впливом підвищеної вологості цегляні стіни мають осідання, тріщини, штукатурка відшарувалася, у поганому стані й плити та покриття. Несуча та розподільча арматура уражена корозією і потребує заміни. Інженерні системи, які повинні забезпечувати функціонування басейну, в непридатному стані. Чаша басейну має підтікання.

Вінниця.info

Теги: ремонт паркан комплекс 
Матеріали по темі