Економіка

Біля Гайсина завершили ремонт окружної

24 жовтня 2020, 12:47

Працівники підрядного підприємства завершили ремонт об'їзної дороги довкола міста Гайсин. Капітальний ремонт розпочали у серпні. Впродовж цих місяців робітники поклали 1,6 км нового асфальтобетонного дорожнього покриття, влаштували примикання та з’їзди пересічень, а також укріпили узбіччя.

Про це повідомляють в ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області.

Як йдеться в повідомленні, підрядники закінчили ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-04-07 (Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка)-(Гайсин-Теплик), км 0+000 – км 1+600.

З метою зниження рівня аварійності, працівники також провели заходи по забезпеченню безпеки дорожнього руху, зокрема, влаштували необхідні дорожні знаки та нанесли дорожню розмітку.

Спочатку підрядники провели підготовчі роботи, фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття (матеріал від якого використано на укріплення узбіч) та земляні роботи, на які витрачено значно більше часу, ніж на саме оновлення проїзної частини дороги. Адже довелося виконати розбирання основи (глина з домішками) та розробку ґрунту в кюветах з вивезенням на відстань у відвал.

Підрядна організація гарантує можливість експлуатації даного об’єкту після виконання робіт з гарантійними строками на асфальтобетонне покриття – 10 років.

В Службі автомобільних доріг зазначають, що ремонт виконано за рахунок видатків Державного дорожнього фонду. Роботи виконувала підрядна організація ПрАТ Хмельницьке ШБУ №56 на замовлення ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області».

Дорожники звертають увагу водіїв на те, що вже можна здійснювати проїзд через відремонтовану об’їзну дорогу міста Гайсин у Вінницькій області.Нагадаємо, на Вінниччині триває ремонт ділянки міжнародної траси. Опублікували фото та відео.

Нещодавно біля Вінниці завершили ремонт окружної, яка є частиною міжнародної траси.

У Немирівському районі на місяць перекрили один з найдовших мостів через Південний Буг, де тривають ремонтні роботи.

Також ремонт триває на двох автошляхах Вінниччини ‒ ділянках доріг «Гайсин-Теплик» та «Могилів-Подільський-Немирів».

До зими планують зробити новий міст між селами в Літинському районі.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото та відео ‒ Служби місцевих автомобільних доріг

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: ремонт дороги Гайсин 
Матеріали по темі