Суспільство

Біля Київського мосту у Вінниці встановили прозорі зупинки. Фото

16 травня 2018, 10:10

15 травня у Вінниці на зупинці Жукова встановили нову прозору зупинку для користувачів громадського транспорту. Конструкції нового зразка - прозорі зі скла, облаштовані задом на перед. Фасадом до дороги, аби у негоду опади не потрапляли на людей, які стоять в середині.

«До цього тут була велика залізна зупинка. Поряд магазин, який мінімум з десять років не працював. Там постійно біли скло. А власники, чи хто там, склили по-новому. Близько місяця тому стару зупинку зняли, разом з магазином. Тротуар встелили новий. Ще й сходи зробили нові. Правда старі, які знаходяться поруч, не ремонтували», - розповідає Вінниця.info місцева мешканка Світлана Грінчук.

За кілька місяців до того на сусідній вулиці Чорновола, яка веде у бік Київської, також встановили подібну зупинку.

«Вона гарна, нова. Приємно глянути. Але є один великий мінус. Дуже мало місць для сидіння. Якщо на старій залізній зупинці могли розміститися до двох десятків людей, то на цій до десяти. І то, у тому випадку, коли будуть сидіти один на другому», - додала Світлана.

Нагадаємо, що на цей момент триває реконструкція Київського мосту. Наразі пішоходи можуть рухатися лише тротуаром з боку пляжу Бригантина. Там розширили пішохідну зону до 2 метрів.

Вінниця.info

Теги: Вінниця нові зупинки міст 
Матеріали по темі