Економіка

Біля Немирова робитимуть окружну з трьома розв’язками і відремонтують дорогу в місті

3 серпня 2018, 15:56

 У Вінницькій області через Немирів проходить траса М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, яка є частиною міжнародного транспортного коридору Go Highway. Цього року планують приступити до ремонту ділянки дороги в межах міста. Наступного року в напрямку Гайсина почнуть робити нову окружну дорогу з трьома транспортними розв’язками.

Про це повідомив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій під час візиту до Немирівської ОТГ.

«В цьому році ми почнемо ремонт державної місцевої дороги, яка проходить через м. Немирів. Буде зроблено порядку одного кілометра – з тротуарами, освітленням, майже 16 млн. гривень.

В наступному році, вже затверджена проектно-кошторисна документація, буде проведена нова, сучасна об’їзна з трьома круговими рухами навколо міста Немирів в сторону Гайсина. Це дасть можливість розвантажити від транспорту центральну частину Немирова. Досвід Калинівки показує, якщо робиться нормальна, якісна об’їзна, то кількість транзитного транспорту, який проходить через центр міста. Скорочується в 4, а то й 5 раз», - повідомив В. Коровій.

Як повідомляла Вiнниця.info,в середині липня підрядник відремонтував перші 3 км дороги біля Немирова. Остаточно завершити роботи на ділянці від Немирова до с. Озеро планують до 1 вересня 2018 року.

Вiнниця.info

Теги: дороги ремонт траси Вінницька область 
Матеріали по темі