Суспільство

Біля облдержадміністрації поліція, «швидка» і пожежна, на Вишеньці – вертольоти. У Вінниці тривають антитерористичні навчання

14 травня 2021, 13:26

У Вінниці та в радіусі 40 кілометрів від обласного центру протягом трьох днів з 13 по 15 травня проводять антитерористичні навчання. Сьогодні вдень, 14 травня, поліція, рятувальники, прикордонники СБУ – відпрацьовують в центрі міста біля будівлі обласної адміністрації, по Соборній.

«З 13 по 15 травня поточного року у місті Вінниця та в зоні 40 кілометрів навколо обласного центру відбуваються планові антитерористичні навчання. Метою цих навчань є перевірка готовності суб’єктів боротьби з тероризмом Вінницької області для реагування на можливі терористичні актів ліквідації їх наслідків.

Залучено спецпідрозділи СБУ, ГУНП, патрульна поліція, ДСНС, прикордонники, Нацгвардія, місцеві органи влади.

Протягом цих днів на території міста і області трапляються умовні надзвичайні події, на які учасники антитерористичної операції мають реагувати належним чином. Це для перевірки їх злагодженості дій для розуміння того, що кожен має робити в разі виникнення подібних подій в реалії», - прокоментував Вінниця.info Денис Закаблук, речник СБУ у Вінницькій області.

Як розповідають люди, які були у приміщенні ОДА у момент початку навчань, до кабінетів почали заходити охорона держустанови.

«Нас попросили вийти, причин не повідомляли. Ми вже звикли до подібних ситуацій. Ви ж пам’ятаєте, як минулого року «мінували» чи не всі приміщення. Хтось якраз вийшов на обід. Тепер стоїмо. Коли закінчиться, і ми знову повернемося на робочі місця, не знаємо», - зауважують жінки, які стоять поруч.

Поки тривають навчання, у місті уповільнився рух транспорту на Соборній. Частина вулиці Архітектора Артинова від обласної ради до перехрестя з вулицею Верещагіна перекрили.

«Будь-ласка, розвертайтеся! Проїзд заборонений!», - повідомляє патрульний поліцейський жінці на іномарці. Та щось намагається довести, що має право на проїзд, але згодом розвертається та від’їздить.

Раніше повідомляла, що з 13 по 15 травня у Вінниці масштабні тренування координаційної групи Антитерористичного центру при СБУ у Вінницькій області, максимально наближені до реальних умов.

Населення просять не панікувати.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Антитерористичні навчання СБУ 
Матеріали по темі