Місто

Біля озера на Волошковій облаштовують зону відпочинку: зробили сходи та встановлюють на схилі георешітку

12 липня 2019, 09:35

У Вінниці по вулиці Волошковій, що в районі Олійножирового комбінату, біля озера облаштовують зону відпочинку. Нині тут зробили сходи та облаштовують георешітку на схилі, далі планують встановити спортивний майданчик та дитячу ігрову зону.

Про це йдеться на сайті Вінницької міськради.

У Вінниці створюють все більш місць, де можна проводити свій вільний час з цікавістю та користю для здоров’я. У різних куточках міста встановлюють спортивні майданчики, дитячі ігрові зони тощо. Наразі тривають роботи по створенню зони відпочинку біля озера по вулиці Волошковій.

Бюджет громадських ініціатив – це конкурс, завдяки якому у вінничан є можливість самим запропонувати ідеї для розвитку міста та проголосувати за них. Один з проектів, який переміг минулого року – благоустрій зони відпочинку для дітей на прибережному схилі озера по вулиці Волошковій. Наразі триває його реалізація.

Оскільки зона відпочинку на схилі, його укріпили, додатково завізши землю, зробили сходи. Зараз облаштовують схил георешіткою, яка допоможе утримувати ґрунт.

У планах – улаштування бетонних покриттів під гумові мати. Рельєф дозволить встановити дитячі гірки. Також тут буде огородження. Це дозволить створити облаштоване місце для проведення активного дозвілля та відпочинку дітей.

Нагадаємо, департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради оголосив тендер на проведення капітального ремонту зони відпочинку в районі вул. Волошкової. Очікувана вартість закупівлі – 932 тис. грн.

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької міськради

Теги: Волошкова зона відпочинку майданчик 
Матеріали по темі