Суспільство

Біля озера в Черепашинцях зводять базу відпочинку: з басейном і катамаранами. Фото блакитної лагуни

3 червня 2019, 10:23

Озеро в Черепашинцях кожного літа приваблює все більше людей. На берег блакитної лагуни приїздять відпочивати сім’ями і з друзями. Якщо раніше місце для відпочинку було не дуже відоме, то тепер тут поступово створюють місцеву інфраструктуру.

Спочатку біля кар’єру в поставили бесідки, цьогоріч додалися ще й столики, вартість оренди яких становить від 150 гривень. Незабаром розпочне роботу база відпочинку біля Черепашинського озера. Облаштовують її на колись неприступному березі. Там вже збудували приміщення для бару, встановили басейн. Власники кажуть, що територію взяли в оренду, розгорнули землю, зрізали кущі і дерева, що заважали. У планах – встановити будиночки на колесах і влаштовувати дискотеки.

Хоча сьогодні база відпочину повноцінно не працює, втім можна скористатися деякими послугами: взяти на прокат катамарани (100 гривень на годину), квадроцикл або безкоштовно покупатися у басейні.

В сонячний день озеро у Черепашинцях заворожує кришталевою, блакитною водою. Через велику глибину на берегах затопленого кар’єру встановлення таблички з надписами «Купатися заборонено». Як і раніше, проблемним залишається питання сміття, якого в кущах чимало, і відсутності вбиральні.


Вінниця.info

Теги: озеро Черепашинці відпочинок  
Матеріали по темі