Місто

Біля школи №2 на Соборній завершують будівництво майданчика для ігрових видів спорту

5 серпня 2020, 09:32

Новий спортивний майданчик для ігрових видів спорту завершують будувати на території школи №2, що по вулиці Соборній, 94. Тут діти зможуть грати у мініфутбол, баскетбол, волейбол та теніс. Також – займатись на тренажерах. Передбачене спортобладнання і для дітей з інвалідністю.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, у Вінниці з кожним роком збільшується кількість майданчиків та мультикомплексів, де можуть відпочивати та займатися фізкультурою як юні вінничани, так і їхні батьки. Також на території шкіл облаштовують майданчики для занять спортом та різними видами ігор.

Учні школи №2 вже з початку навчального року зможуть займатись на новому спортмайданчику. Тут є ворота для мініфутболу з сіткою, волейбольно-тенісні стійки та сітка, обладнане поле для гри у баскетбол, є вуличні тренажери.

На новому спортивному майданчику постелене поліуританове покриття та нанесено розмітку, влаштовано доріжки з плитки ФЕМ та заасфальтовано прилеглу до майданчика територію. Також встановлено огородження, зовнішнє освітлення, систему відеоспостереження, лави, урну та інформаційний стенд для дітей з вадами слуху.

Нагадаємо, в новозбудованій школі на Поділлі облаштували три спортивні зали та стадіон, а біля школи №33 відкрили сучасне спортивне ядро.

Вінниця.info, фото – з сайту Вінницької міськради

Теги: Соборна школа №2 спортивний майданчик 
Матеріали по темі