Місто

Біля стадіону «Локомотив» облаштовують волейбольний майданчик. Відео

10 липня 2020, 11:44

У Вінниці біля стадіону «Локомотив» облаштовують волейбольний майданчик зі штучним покриттям. Близько одного мільйона гривень на нього виділили з бюджету міста. Цей проект – переможець конкурсу «Бюджет громадських ініціатив».

Про це йдеться в сюжеті UA:Вінниця.

Це волейбольний майданчик в Центральному парку Вінниці. Він, за словам Олександра Лисенка, в такому стані півстоліття. Вінничанину 73 роки і він досі грає у волейбол.

«Дренаж уже не витримує. Якщо сильна злива, то на полі стоїть вода. Грати після зливи неможливо», – каже волейболіст Олександр Лисенко.

У таких умовах сьогодні тренуються всі волейболісти Вінниці. Тут проводять і міжнародні турніри.

А це вже район стадіону «Локомотив». Тут облаштовують волейбольний майданчик зі штучним покриттям.

«Цей майданчик трішки припіднятий. Знизу «подушка» зі щебня, зверху бетонний шар, потім чорновий шар і чистовий зверху. В центрі майданчика буде висіти сітка», – каже Євген Саричев, автор проекту з облаштування волейбольного майданчика.

Загальна площа майданчика – близько 700 кв.м.

Близько мільйона гривень на облаштування поля витратили з бюджету Вінницької міської ОТГ. Проект є переможцем конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». За нього проголосували понад 2 тисячі вінничан.

Якщо погодні умови будуть сприятливі, ремонтні роботи закінчать за тиждень. «Хочемо ще зробити класне освітлення, по периметру трибунки», – каже Євген Саричев.


Читайте також: Бруси, турніки та шведські стінки: на Старому місті встановили Workout-майданчик.

Вінниця.info

Теги: волейбол майданчик Бюджет громадських ініціатив 
Матеріали по темі